Chladničky s vymeniteľnými kazetami sú minulosťou. Na trhu sa objavujú nové generácie chladiacich zariadení, ktorých IQ je nebezpečne blízko kvocientu viac ako jedného majiteľa. Nie je to inak ani pri chladničkách YetiCool s kompresorom.

Sú vybavené vysielačom Bluetooth 5.0, ktorý umožňuje kontaktovať majiteľa a ovládať ich pomocou aplikácie pre mobilné zariadenia – na platformách Android a iOX. Môžu byť tiež riadené tradičnými metódami – pomocou panelu s obrazovkou z tekutých kryštálov. Každá z nich má tiež zásuvku USB, pomocou ktorej môžete nabíjať tablet alebo telefón.

Ťažká voľba. Rozhodnutie pre konkrétny model nie je ľahké. V ponuke je osem rôznych produktov zo štyroch sérií: BPX, PX, BX a TX. Líšia sa hlavne veľkosťou. Séria BPX má zabudovanú batériu s kapacitou 1 600 mAh, ktorá je schopná udržiavať teplotu vo vnútri zariadenia až 22 hodín, pri nastavenej teplote 5 ° C a vonkajšej teplote: 25 ° C. To je skvelý výsledok . V ďalších sériách je možné pripojiť externú napájaciu batériu, ktorá sa predáva samostatne, resp. dobíjanie cez solárny panel, ktorý je taktiež predávaný samostatne.

Chladničky série TX s objemom 36 alebo 50 litrov majú zabudovanú dvojitú komoru. Každá z nich pracuje samostatne a každú je možné ovládať samostatne prostredníctvom aplikácie.